BLOG YAZILARI

RESTAURANTLAR İÇİN ÜRÜNLER

Firmamız restoranlarda kullanılmak üzere kaşık çatal kılıfı ve Amerikan servis kağıdı üretimi yapmaktadır.

Kaşık çatal için genellikle en çok tercih edilen ve kiloya düşen miktarı çok olan orjinal beyaz sülfit tercih edilmektedir.
Her zaman müşterilerimize kaşık çatal kılıfı kese kağıdı alırken şunu belirtiyoruz; aldığınız ürünlerin kg fiyatı değil kiloya düşen adeti önemlidir.

Amerikan servis ile ilgili kullanmış olduğumuz kağıt NATURAL BOND dediğimiz m2 ağırlığı 45 – 50 gr arasındadır. Maliyetler açısından şuan için konseptinin içinde en ekonomik kağıttır.

Amerikan serviste genellikle kuşe ve kraft kağıt kullanılıyor ama son zamanlarda kuşe kağıdın müşterilerin elbiselerinde bıraktıkları renkler ve masaya yapışmasından dolayı şikayetlerin artması bizleri daha doğal bir kağıt kullanımına itmiştir.
Ayrıca kraft kağıt olarakta baskıların iyi yapılamaması ve renklerin kendini göstermemesinden bu tarz kağıtlarda çok tercih edilmemeye başlandı.
Sonuç olarak hem ekonomik hemde istediğiniz baskıyı alabileceğiniz Amerikan servis ve tepsi kağıtları için siparişlerinizi bekliyoruz.

Amerikan servis siparişi için tıklayın.

04 Ağustos 2020 135 okunma
mahmut bulut

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

DÖNER FİRMALARI İÇİN ÜRÜNLER

Firmamız paket kağıdı ve arma kağıdında en dayanıklı ve kiloya en çok düşen ke e kağıdı ve ambalaj kağıdı üretimi yapmaktadırŞirketimiz ekmek ara ı dönerleriniz yada...

CAFE VE FIRINLAR İÇİN ÜRÜNLER

Fırınlar ve Pa taneler için poğoça ke e kağıdının her boy olanından üretiyoruz Ayrıca ıcak ekmeklerinizi armak için beyaz gazete kağıdının ba kılı yada ba kı ız...

STEAK VE BURGER İÇİN ÜRÜNLER

Patate ke e kağıdı ve arma kağıdında kampanyalı fiyatlarla karşınızdayız İ tediğiniz ürün için numune talebinde bulunabilir inizNumune kataloğu için what App dan bizlere...